Warning: A non-numeric value encountered in /autokary.polkaty.pl/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Jeśli macie ochotę na ciekawy wyjazd na terenie naszego kraju, zachęcamy do wzięcia udziału w autokarowej wycieczce z Wrocławia do Zakopanego. Tzw. zimowa stolica Polski ma wiele do zaoferowania o każdej porze roku. Zakopane to miejsce, gdzie można nie tylko cieszyć się pięknymi widokami i urokami górskich wędrówek, ale także poznać bliżej oryginalną kulturę tego regionu.

Warto z pewnością zaplanować co najmniej dwudniową wycieczkę do Zakopanego. Co warto uwzględnić w programie wycieczki? Już pierwszego dnia po przyjeździe można wejść (ewentualnie wjechać kolejką) na Gubałówkę. Z Gubałówki rozciągają się przepiękne widok na Giewont, Czerwone Wierchy, otoczenie Hali Gąsienicowej. Po zejściu ze szczytu warto zaplanować zwiedzanie miasta. Miłym akcentem będzie spędzenie nieco czasu na słynnych zakopiańskich Krupówkach. Oprócz tego warto odwiedzić skocznię na Wielkiej Krokwi oraz cmentarz i kościół na Pęksowym Brzyzku.

Drugiego dnia można zaplanować już całodniową wycieczkę w góry. Bardzo popularny jest chociażby szlak przez Jaskinię Mylną do Doliny Kościeliskiej. Szlak ten uchodzi za jeden z najpiękniejszych w Tatrach Zachodnich. Innym rozwiązaniem jest udanie się na pieszą wycieczkę do Morskiego Oka. Jeśli grupa uczestnicząca w wycieczce składa się z osób o dobrej kondycji fizycznej, chętnych do udziału w bardziej męczących podejściach, można zaplanować także wejście na Giewont – chyba najbardziej charakterystyczny szczyt w polskich Tatrach. Wieczorem można zaplanować relaks w pobliskich termach, np. w Szaflarach, Bukowinie Tatrzańskiej albo Białce Tatrzańskiej.

Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Mamy doświadczenie w organizowaniu wycieczek autokarowych dla grup o różnej liczebności. Nasza firma kieruje swoją ofertę także i do szkół. Z swej strony możemy zapewnić, że dysponujemy sprawnymi technicznie, nowocześnie wyposażonymi, w pełni komfortowymi autokarami, które zapewnią pasażerom dużą wygodę. Z nami dotrzecie szybko i bezpieczne do celu. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.