Warning: A non-numeric value encountered in /autokary.polkaty.pl/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Wycieczki szkolne

Przewozy szkolne, autokarowe

Wycieczki szkolne

Bardzo ważnym elementem naszej oferty jest obsługa wycieczek szkolnych. Swoją ofertę w tym zakresie kierujemy do szkół, przedszkoli, a także uczelni wyższych. Jeśli planują Państwo zorganizowanie wycieczki szkolnej albo wyjazdu kolonijnego, chętnie pomożemy w organizacji całego przedsięwzięcia. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Bezpiecznie do celu!

Mamy świadomość tego, że wycieczki szkolne wymagają dobrej organizacji. Nie dość, że trzeba załatwić wiele formalności, to jeszcze należy zadbać o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, mogą Państwo liczyć na pełne bezpieczeństwo.

Mamy wieloletnie doświadczenie, w branży przewozów osobowych pracujemy już kilkanaście lat, stąd też mogą nam Państwo całkowicie zaufać. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, zapraszamy do kontaktu. Organizujemy wycieczki szkolne od dawna, dołożymy starań, aby zaproponować atrakcyjne rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu w sprawie organizacji wycieczek szkolnych.
Kontakt

Wycieczki autokarowe

Nieodmiennie staramy się dostosować naszą ofertę do potrzeb klienta. Niezależnie od tego, jakiego typu przewozy autokarowe wchodzą w grę, chętnie pomożemy. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc, gdy chodzi o wycieczki szkole jedno- i kilkudniowe.

Obsługujemy także zimowiska, zielone szkoły, wjazdy na obozy, przewozy uczniów do kina, ośrodków reparacyjnych i sportowych, teatru itd. Zależy nam na tym, aby przewozy autokarowe były jak najwygodniejsze i jednocześnie maksymalnie bezpieczne, dlatego też gwarantujmy naszym klientom, że nasze autokary są w pełni sprawne.

Wycieczki autokarem szkolne – zapraszamy do nas!

Jeśli chcą Państwo właśnie zaplanować wycieczki szkolne autokarem, zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej pozwala nam zapewnić Państwu kompleksową obsługę na zdecydowanie najwyższym poziomie. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde nadesłane pytanie. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, nasze autokary są komfortowe – z nami każda wycieczka szkolna będzie udana!